About Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi Suspendisse ultrices hendrerit nunc vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit venenatis. Morbi dignissim mi non dui phaedrum ullamcorper.

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany

+49 30 24041420

ouroffice@any.com

Follow Us
la nostra squadra

Per prima cosa bisogna condividere un’idea e crederci:

così è nato il Team di Sisspre.

initial image
Fabio Mario Scalise
Co-Fondatore & CEO

fabiomario.scalise@sisspre.it

initial image
Andrea Polo Filisan
Chief Technical Officer

andrea.polo@sisspre.it

initial image
Antonio Berardi
Sales Manager

antonio.berardi@sisspre.it

initial image
Neda Bazzana
Responsabile amministrativa

neda.bazzana@sisspre.it

initial image
Marco Farinola
Field Application and validation Manager

marco.farinola@sisspre.it

initial image
Massimiliano Pagani
Chief Embedded Software R&D

massimiliano.pagani@sisspre.it

initial image
Giovanbattista Felice
Software Manager

giovanbattista.felice@sisspre.it